| e-mail | Sık Kullanılanlara Ekle |
ÜRÜNLER » Yeni ürünler » Polimagic - Holografik filmler
» PVC
» Polimagic - Holografik filmler
 

 


Polinas; holografik film üretimindeki proseslerin tüm aşamalarını kendi bünyesinde gerçekleştiren dünyanın ilk üreticilerindendir. Polinas ayrıca IHMA (Uluslararası Hologram Üreticileri Deneği)'nin dünyadaki 74 üyesinden birisidir.

Polimagic holografik filmler, etkileyici dizaynları ile ürünlerinize benzersiz görsel özellikler kazandır ve bu şekilde ürünlerinizin raflardaki albenisini arttırır.

Polinas'ın Polimagic holografik filmleri, tüm ambalaj sektörünün ihtiyacına uygun, çeşitli paketleme sistemlerinde ve paket yapılarında sorunsuz çalışacak özelliklerde üretilmektedir. Mükemmel mürekkep adezyonu ve geniş yelpazedeki holografik dizaynları sayesinde ürününüze benzersiz bir albeni ve ayrıcalık kazandırır.

Holografik filmler; hediye paketlerinde, şişe etiketlerinde, kes-demetle tipi etiketlemede, bobin beslemeli etiketlemede, kendinden yapışkanlı etiketlerde, kağıt-karton laminasyonlarında, her türlü süs eşyası- süsleme uygulamalarında, gıda ambalajlarında, temizlik malzemeleri, kozmetik ürünlerinde, oyuncaklarda, deterjanlarda, reklam panoları ve dönemsel promosyonlarda, taklitçiliğe karşı üretilen paketlerde ve günlük tüketimi olan pek çok üründe kullanılmaktadır.

Hologram DESENLERİNİ görmek İçin TIKLAYINIZ....

 
Copyright © 2008 Yenipak Ambalaj Tic. San. Ltd. Şti.