| e-mail | Sık Kullanılanlara Ekle |
ÜRÜNLER » Yeni ürünler » Taze gıda ambalajları için özel filmler
» PVC
» Taze gıda ambalajları için özel filmler
 

Anti-fog;
Prevents the formation of fog generated by freshcut salads & vegetables. Ensures good product visibility.

Breadhable;
Controlled gas permcability. Extended shelf life of the food due to the improved ()2 and (X)2 exchange property. Excellent machine performance (HFFS and VFFS).

Bio Degradable;
Biodegrades into CO2 water and biomass. No residues in environment.

UV Barrier;
Avoids discoloration of vegetables & fruits by UV light. Extends shelf life of the products.


 


Antifog filmler; Bilindiği üzere antifog özellikli filmlerde, geliştirilmiş yüzey katlar sayesinde paketin içerisinde bulunan üründen kaynaklanabilecek su buharının tüm paket yüzeyine dağılması sağlanmakta böylelikle ürün net görünmektedir. Büyük paketler için antifog özellikli CPP filmler de üretilmektedir. Et, sosis, salam gibi ürünlerin paketlenmesi için yüksek bariyerli antifog filmlerimiz piyasada yerini almıştır.

Antibakteriyel filmler; Filmin özel antibakteriyel yüzeyi bilinen ve zararlı Salmonella enteriditis, Staphylococcus, Escherichia coli, Listeria gibi pek çok bakterinin üremesini ve gelişmesini engellemekte ve ürünlerin daha sağlıklı bir şekilde müşteriye ulaşmasını sağlamaktadır.

Breathable filmler; Filme kazandırılan nefes alabilme özelliği sayesinde film kesitinden gaz geçişi aynı kalınlıkta film ile kıyaslandığında büyük oranda  arttırılmıştır. Bu sayede paketlenen yeşil ürünlerin fotosentez için ihtiyacı olan gaz geçişi sağlanmış ve daha uzun süre rengini ve tazeliğini koruması mümkün olabilmektedir. Daha büyük meyve sebze paketleri için CPP versiyonları da geliştirilmiştir.

UV bariyer filmler; Filmin UV bariyer özelliği sayesinde ışıklı raflarda, dolaplarda bekleyen taze sebzelere zararlı olan UV ışınlarının geçişini engellemekte ve gıdanın rengini uzun süre korumasını sağlayarak raf ömrünü uzatmaktadır.

Biodegradable filmler; Biobozunur bu filmlerimiz belli koşullar altında (sıcaklık, basınç, nem)   zamanla su ve karbondioksite bozunmakta ve doğada yok olarak çevreye zarar vermeden imha edilebilmektedir.


 
Copyright © 2008 Yenipak Ambalaj Tic. San. Ltd. Şti.