| e-mail | Sık Kullanılanlara Ekle |
ÜRÜNLER » Yeni Ürünler
» PVC
 
Taze salata, sebze-meyve ambalajları için özel filmler:
Antifog filmler; Bilindiği üzere antifog özellikli filmlerde, geliştirilmiş yüzey katlar sayesinde paketin içerisinde bulunan üründen kaynaklanabilecek su buharının tüm paket yüzeyine dağılması sağlanmakta böylelikle ürün net görünmektedir.


Peelable CPP filmler: POLICAST LFB
Peelable filmler kase içerisinde servisi yapılan ürünlerin ambalajında üst kapak filmi olarak, sterilizasyon uygulanan medikal ürünlerin ambalajında parçacık bırakmadan açılması sebebiyle ve kolay açılımı istenen özellikle çocuklara yönelik ambalajlarda tercih edilmektedir.


PET/AL/PE yapısına yeni bir alternatif: POLIMET 7415D
Geliştirilen yüksek bariyer özelliklerine sahip pearlize metalize filmi ile size bariyer özelliği gerektiren ürünlerinizin ambalajında çok avantajlı bir alternatif sunulmaktadır. Ambalaj atıklarının yönetimi ve geri kazanımı ile ilgili yeni yönetmelikler ve atıkların değerlendirilmesi aşamasındaki sıkıntılar düşünüldüğünde tamamı PP malzemeden üretilen bu yapı, geri dönüşüm açısından kullanıcı firmalara büyük avantajlar sağlamaktadır.

Diğer ürünlerimiz hakkında bilgi almak için, menülerden yararlanarak ayrıntılara ulaşabilirsiniz.
 
Antikorozif filmler: POLICAST ACR
Metal parçalar üretim sonrası stoklama ve taşınmaları süresince paslanmalarının önlenmesi amacıyla yağlanırlar ya da kaplama işlemine tabi tutulurlar. Bu işlemler oldukça zahmetli ve maliyeti arttıran uygulamalardır. Çoğu zamanda da etkisizdirler. Ürünlerin antikorozif filmlerimizle paketlenmesiyle taşıma ve stoklamada kolaylık sağlayacaktır.


Çift büküm CPP filmler: POLICAST C11T, C711T
Geliştirilen çift büküm CPP filmlerimiz, mükemmel bükülebilme ve aldığı şekli koruma özellikleri sayesinde şeker, çikolata gibi tane ürünlerin paketlenmesinde ekonomik bir alternatiftir. Gıda ile teması uygunluğun test edildiği standartlara uygun olup gıda ambalajlarında kullanılmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.


POLIMAGIC; Holografik filmler
Polimagic holografik filmler, etkileyici dizaynları ile ürünlerinize benzersiz görsel özellikler kazandır ve bu şekilde ürünlerinizin raflardaki albenisini arttırır. Polimagic holografik filmleri, tüm ambalaj sektörünün ihtiyacına uygun, çeşitli paketleme sistemlerinde ve paket yapılarında sorunsuz çalışacak özelliklerde üretilmektedir. Mükemmel mürekkep adezyonu ve geniş yelpazedeki holografik dizaynları sayesinde ürününüze benzersiz bir albeni ve ayrıcalık kazandırır.
 
Copyright © 2008 Yenipak Ambalaj Tic. San. Ltd. Şti.